Minkštų baldų valymas Kaune

Valymo paslaugos Kaune Valymo paslaugos Kaune

kilimų valymas kaune

Tel. rezervacijai +370 (690) 87924

Karcher puzzi 10/1

Naudojamas NAUJAS giluminį valymą atliekantis siurblys Karcher puzzi 10/1 .

Geriausia kaina

Geriausias kainos ir kokybės santykis! Naudojamos nekenksmingos valymo priemonės.

Paslaugos

Kiliminių dangų, kilimų valymas jūsų namuose.

Už visiems prieinamą kainą išvalysime giluminiu cheminiu valymu jūsų kilimus. Tai atliksime jūsų namuose, todėl užsakius šią paslaugą nereikės kilimų niekur nešti bei vežti. Kilimų valymas Kaune paslauga kuri užtikrins švarą ir gaivą Jūsų namuose!

Kadangi dirbame Kaune ir Kauno raj. galime pasiūlyti konkurencingiausią kainos bei kokybės santikį. Esame vieni iš pirmųjų kurie pradėjo teikti šią paslaugą klientų namuose. Taip sutaupydami Jūsų laiką bei energiją kilimų vežimui į valyklą, vėliau parsivežimui.

Kiliminės dangos valymo paslauga atliekama Jūsų namuose, todėl papildomai pasiruošti nieko nereikės.

Atvyksime sutartu laiku ir atliksime darbus pigiausiai Kaune už sutartą kainą.

Kilimų valymas cheminiu būdu

Šios paslaugos dėka pašalinami nešvarumai bei giliai esantis purvas. Valymo metu bus pašalintos įvairios kilimų dėmės.

Valymus atliekame su sertifikuota chemija, todėl pašalinės cheminės reakcijos nepakenks nei kiliminei dangai nei oro kokybei. Kilimas atnaujins natūralią spalvą, bei taps jūsų namų puošmena.

Valome įvairaus dydžio kilimus, todėl esame pasiruošę išvalyti nuo mažiausio svetainės staliuko kilimo iki viso kambario ar buto kiliminės dangos.

Valymams naudojame profesionalią įrangą bei chemiją kuri naudojama pramoniams kilimų valymams. Tai užtikrina atliekamų paslaugų kokybę. Naujama įranga yra šiuolaikiška ir nauja, atitinkanti visus kokybės standartus, todėl kiliminės dangos nešvarumai bus pašalinti be jokių trūkūmų ar kilimų pažeidimo.

Profesionalus kilimų valymas Pigiau

Mums yra ypač svarbu teikti aukščiausios kokybės valymo paslaugas. Mūsų tikslas – padėti grąžinti jūsų baldams nepriekaištingą išvaizdą. Mūsų atliekamas minkštų baldų valymas pateisina net ir reikliausių šeimininkų lūkesčius, todėl jūsų sofa, minkštas kampas, fotelis ar kiti baldai atsidurs patikimose rankose. Kilimai ir kiliminė danga po valymo atrodys lyg nauja. Todėl galėsite mėgautis švara namuose ilgai.

Raktažodžiai: cheminis kilimu valymas kaune, kilimu valymas kaune kaina, kilimu valykla kaunas.