Nameliai vaikams

Nameliai vaikams – populiarūs jaunų tėvelių tarpe, kurie gyvena nuosavame name, ar turi sodą ar kitą sklypo dalelę kurioje nori suteikti vaikams džiaugsmo. Šių namelių paklausa ypač išpopuliarėjo kuomet Lietuvos vyriausybė pradėjo skirti paramas jaunoms šeimoms būsto įsigijimui subsidijuojant dalį […]

Medinis namelis vaikams

Dažnai susilaukiame įvairiausių klausimų apie medinis namelis vaikams. Visuomet stengiamės visiems atsakyti kuo greičiau bei padėti išsirinkti namelį, tačiau ypač vasarą, dažnai to laiko pritrūksta išsamiems atsakymas, todėl parengiamė įrašų seriją būtent apie medinius namelius, kurie dažniausiai pasitaiko iš kliento tam jog jūsų paieška būtų kuo sklandesnė ir galėtumėte išsirinkti medinį namelį vaikams turėdami visus atsakymus į rūpimus klausimus! Vienas iš dažniausių klausimų, kuriam reikia ir ganėtinai plataus atsakymo yra apie namelio pristatymą ir pasiruošimą surinkimui. Kurioje vietoje statyti, kokie įrankiai reikalingi bei ar reikia namelį dar kaip nors sutvirtinti. Tad šiandieną šį įrašą būtent ir paskirsime atsakant į viską nuo pradžios iki galo apie medinis namelis vaikams surinkimo vietą, laiką ir panašius dalykus.
Taigi jeigu turite galimybę medinis namelis vaikams rekomenduojame statyti ant trinkelių ar asfalto. Jog nebūtų kontakto su žeme ir žolia tai praiilgina medienos tarnavimo laiką, kadangi žemėje kaupiasi drėgme, automatiškai visa tai persiduoda ir medžiui tuose vietose, kurioje yra tiesioginis kontaktas. Nors ir namelis yra impregnuotas, aplinkos poveikiui atspariu impregnantu, tačiau siekiamybė vistiek kuo mažiau paveikti medį jog namelis tarnautų kuo ilgiau. Bet jeigu neturite tokios galimybės nameliui statyti paskirti zonos su trinkelėmis ar asfaltu yra ir kitas sprendimo būdas, tiesiog įsigyti trinkeles ir ant jų statyti namelį, padedant trinkeles tik tose vietose, kur namelio dalys kontaktuotų su žeme ar žole. Tokį variantą klientai renkasi dažniausiai, kadangi ir galvoja jog vaikam saugiau žaisti ant žolės bei nukritus mažiau skaudėtų bei retai kuomet nuosavame kieme asfalto ir trinkelių būna daugiau negu žolės, dažniausiai asfaltuota dalis skirta tik mašinoms pasistatyti, o visą kitą užiima sutvarkyta aplinka, apsėta žole. Taip pat jeigu norite jog namelis stovėtų tvirčiau, jį galima papildomai sutvirtini ankeriais, kuriuos galite įsigyti bet kokioje statybinių medžiagų parduotuvėje. Dažniausiai nameliui reikalingi 6-8 ankeriai. Jeigu juos turite pristatymo metu, mes tai galėsime padaryti už jus. Tačiau namelis ir taip yra pakankamai stabilus ir tvirtai laikosi tai šis variantas nėra būtinas.